• اخبار

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی در محل کتابخانه عمومی زنوز

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی در محل کتابخانه عمومی زنوز
اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی زنوز ، کشکسرای و بناب در محل کتابخانه عمومی زنوز برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند اولین جلسه کتابخانه های عمومی شهرهای زنوز ، بناب و کشکسرای در سال 97 با حضور بخشدار مرکزی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند ، شهرداران زنوز و کشکسرای ، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان و مسئولین کتابخانه های عمومی زنوز ، بناب و کشکسرای در محل کتابخانه عمومی زنوز برگزار گردید . در این جلسه مسئولین کتابخانه ها به طرح موضوعاتی  از جمله گسترش مخزن کتاب کتابخانه عمومی زنوز به علت کمی جا ، تعمیر نمای ساختمان کتابخانه عمومی بناب ، تکمیل روشنایی برخی کتابخانه ها و همچنین پیشنهاد  برگزاری کلاس های برگزاری کلاس  تابستانی مشاوره و مهارتهای زندگی برای خانم ها  . نمایشگاه کتاب ، قصه گویی ، صنایع دستی و مسابقه نقاشی مطرح گردید که با استقبال حاضرین در جلسه مواجه گردید .

در ادامه جلسه امیری راد بخشدار مرکزی مرند ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین کتابخانه و همکاری  شهرداران در حل مشکل کتابخانه ها و همچنین قول همکاری در حل مشکلات کتابخانه ها بر لزوم رفع موانع موجود در سر راه مطالعه تأکید نموده و گفت : ما باید با برنامه ریزی صحیح عموم جامعه مخصوصاً دانش آموزان و بازنشستگان را به مطالعه تشویق و اسباب آنرا فراهم نماییم .

در ادامه فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند گفت : با توجه به اینکه این مسئول اداره به عنوان دبیر این جلسات می باشد جهت پیگیری مصوبات و اجرایی نمودن آنها جلسه آتی در محل این اداره برگزار گردد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500