• اخبار

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند برگزار شد

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند برگزار شد
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند با رویکرد آسیب های اجتماعی و حجاب و عفاف در محل دفتر امام جمعه شهرستان مرند برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نعمت زاده امام  جمعه شهرستان مرند ، حجت الاسلام هادوی امام جمعه یامچی،  داود گرشاسبی معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ، فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند و دیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی در محل دفتر امام جمعه شهرستان مرند تشکیل گردید .

در این جلسه رئیس شورا ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورا گفت :  حل آسیب های اجتماعی صرفاً با امر و نهی حل نمی شود و باید راهکارهای عملی و اساسی انجام گیرد که یکی از این راهکارها می تواند تشکیل همایش ها ، کارهای فرهنگی و یا حتی نوشتن جملاتی زیبا و تأثیر گذار در محل ادارات و یا داخل شهر باشد. وی در ادامه از رؤسای ادارات خواست تا به صورت منظم و دقیق بر برنامه های فرهنگی نظارت داشته باشند تا به حول و قوه خداوند متعال شاهد تقلیل و حل برخی آسیب های اجتماعی در شهرستان باشیم .

در ادامه سرهنگ قهرمانزاده به هفته عفاف و حجاب اشاره نموده و طریقه همکاری هریک از ادارات در این هفته جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن آنرا تبین نمود

در ادامه دکتر محمد زاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان مرند گزارشی از تدوین سند بومی  آسیب های اجتماعی سال 96 ارائه نمود که در آن به برخی از آسیب های اجتماعی اولویت دار شهرستان مرند اشاره شده که با همکاری اعضای شورای فرهنگ عمومی سعی در ارائه برنامه و راهکارهای عملی جهت تقلیل و رفع آنها خواهد شد . 

گفتنی است در ابتدای جلسه فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند و دبیر شورای فرهنگ عمومی ضمن قرائت دستور جلسه از تمامی اعضای این شورا که به صورت منظم در جلسات شرکت نموده و در جهت حل مشکلات فرهنگی شهرستان تلاش می نمایند تقدیر و تشکر نمود و به ارائه گزارش و دستور کار جلسه پرداخت .

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۸
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500